Модульна система Соната виконана в класичному стилі.Вітрина -один з її елементів.
висота: 92,5 см
ширина: 153,5см
глибина: 45 см
Виробництво: фабрика BRW (Україна).
Випускається в кольорі: каштан.
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП ламінована;
фасад - ДСП ламінована з рамкою МДФ.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Кількість дверцят | 3 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 92.5 см |
| Глибина комода | 45 см |
| Ширина комода | 153 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 730 ₴

