Стильний,сучасний,вишуканий стіл від польського виробника неодмінно приверне вашу увагу.
Виготовлений в модних тенденціях і кольорах,він прикрасить Вашу оселю.Стіл компактний і зручний. .Стільниця білий мармур
з закаленого скла,Каркас металевий.Ніжки чорні.
довжина 120 ширина 70 В 65 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 65 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Ширина столу | 70 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Стільниця | скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці столу | прямокутна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴






