Опис товару
Стілець з високоякісних екологічних матеріалів
Матеріал: каркас - дерево,спинка-гнута фанера
Розмір (Ш/Г/В): 44/43/88 см.
Колір: горіх,вільха,яблуня локарно,т.горіх,венге/,білий,слонова кість +15%
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Арбор Древ |
| Країна виробник | Україна |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 920 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 903 ₴




