Опис товару
Доповнення до вітальні Елія -вмістимий і розкішний комод.Він лоповнить вітальню чи стане окремим елементом меблів Лаконічна і зручна конструкція з двома шухлядками,ящиками і вітринами дозволить розмістити все необхідне і стане окрасою вітальні.
Розмір (Ш/Г/В) -105/40/152 см.
Матеріал - лДСП, фасад - ДСП ламіноване
Колір - дуб сонома
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | БРВ-Україна |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб сонома |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 2 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 152 см |
| Глибина комода | 40 см |
| Ширина комода | 105 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | метал |
| Фасади | скло |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Так |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 910 ₴


