Матрац каркасний 160*200 Світ Меблів
Топ

Зручний матрац вкупі з ортопедичною основою з гнутої фанери зробить ваш сон міцним і здоровим,позбавить від дискомфорту в області хребта.Незамінний,якщо ліжко не має твердого,жорсткого вкладу.
Розмір 160*200
ОБОВ"ЯЗКОВА ПЕРЕДОПЛАТА! УТОЧНЮЙТЕ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ У МЕНЕДЖЕРА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 160х200 |
| Висота | 21 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спальний розмір | Двоспальний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 160 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 520 ₴
