Матрац каркасний 80*200 Світ Меблів
Новинка

влевовправо
Зручний матрац вкупі з ортопедичною основою зробить ваш сон міцним і здоровим,позбавить від дискомфорту в області хребта.Незамінний.коли ліжко не має твердого,жорсткого вкладу.
Розмір 80*200
ОБОВ"ЯЗКОВА ПЕРЕДОПЛАТА! УТОЧНЮЙТЕ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ У МЕНЕДЖЕРА!ОБОВ"ЯЗКОВА ПЕРЕДОПЛАТА! УТОЧНЮЙТЕ ВАРТІСТЬ ДОСТАВКИ У МЕНЕДЖЕРА!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Світ Меблів |
| Країна виробник | Україна |
| Форма матраца | прямокутний |
| Тип матраца | пружинний |
| Розмір матраца, см | 80х200 |
| Висота | 21 см |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Посилений каркас матраца (периметр матраца) | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Спальний розмір | Односпальний |
| Розміри матраца | |
| Довжина | 200 см |
| Ширина | 80 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 310 ₴

