Опис товару
Легкий,ненав"язливий предмет інтер"єру,-така поличка дозволить розмістити верхній одяг та парасольку.
Розмір ш/гл/в 120/33/149 см
Кольорова палітра :венге, сонома, тахо, горіх,антрацит,білий .кашемір ,трюфель,бетон(+15 грн до вартості)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Пехотін |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Кількість ярусів етажерки | 5 |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стелаж |
| Кількість зовнішніх полиць | 4 шт. |
| Габаритні розміри етажерки | |
| Висота етажерки | 1490 мм |
| Глибина етажерки | 332 мм |
| Ширина етажерки | 1200 мм |
| Габаритні розміри книжкової полиці | |
| Висота полиці | 1160 мм |
| Глибина полиці | 332 мм |
| Ширина (довжина) полиці | 1200 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб стирлинг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 917 ₴


