висота: 92 см
ширина: 66 см
глибина: 2 см
ширина: 66 см
глибина: 2 см
Виробництво: фабрика Гербор (Україна).
Випускається в кольорі: білий
Використовувані матеріали:
корпус - ДСП;
фасад - МДФ
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Gerbor |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Білий |
| Форма | Прямокутна |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 92 мм |
| Товщина | 2 мм |
| Ширина | 66 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Фасади | ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 150 ₴

