Опис товару
Стілець Нельсон -для шанувальників скандинавського стилю.
Розміри (Ш/Г/В) - 44/40/78 см.
Матеріал - дерево / тканина
Колір сидіння:сірий,жовтий .Каркас:бук медовий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Signal |
| Країна виробник | Польща |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 78 мм |
| Глибина | 40 мм |
| Ширина | 44 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 388 ₴

