Стілець Дімас Мікс Меблі.Міцний, гарний,надійний
Бук.в зібраному стані.Колір:білий,слонова кістка
Розміри:В1100 Гл 410 ш 470
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | стілець |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 1100 мм |
| Глибина | 410 мм |
| Ширина | 470 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір виробу | Слонова кістка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 267 ₴

