Стильний,сучасний,вишуканий стіл від польського виробника неодмінно приверне вашу увагу.
Виготовлений в модних тенденціях і кольорах,він прикрасить Вашу оселю.Стіл круглий .Стільниця прозора
з закаленого скла,Каркас металевий.Ніжки золотистого забарвлення.
Діаметр 120 В 75
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Halmar |
| Країна виробник | Польща |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Колір | Золотистий |
| Стан | Новий |
| Тип кухонного столу | не розкладний |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 75 мм |
| Довжина столу | 120 мм |
| Ширина столу | 120 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стільниця | скло прозоре |
| Форма стільниці столу | кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 852 ₴

