М"ягкі меблі -незамінний елемент інтер"єру Зручні і вишукані,вони додадуть комфорту і затишку вашій оселі.Пристосовані для відпочинку в сидячому і лежачому положенні,а також для повноцінного сну.
Ортопедичний диван МІсяць -зручний ,вмісткий,з надійним деревяним каркасом і коробом для зберігання.
Все це робить наші меблі зручними і незамінними.Тканина на ваш вибір
Доброго дня! Дозвольте представити Вам дитячий ортопедичний диванчик "Місяць" - ідеальне рішення для Вашого малюка.
Диванчик "Місяць" виготовлений з високоякісних матеріалів та має унікальну форму, яка дозволяє дитині розслабитися та відпочити. Його ортопедична конструкція підтримує правильне положення тіла, допомагаючи уникнути неприємних відчуттів та розвиваючи правильну осанку.
Диванчик "Місяць" підійде для дітей від народження до 5 років і зможе стати незамінним елементом інтер'єру в дитячій кімнаті. Він легко миється та довговічний, що робить його ідеальним вибором для батьків, які шукають надійні та безпечні меблі для своїх дітей.
Замовляючи диванчик "Місяць" Ви отримаєте не тільки високоякісний товар, але й гарантію якості та задоволення від покупки. Тож не гайте часу та замовляйте дитячий ортопедичний диванчик "Місяць" вже сьогодні!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Анатомічні властивості | Так |
| Гарантійний термін | 18 міс |
| Категорія оббивної тканини | 1 категорія |
| Кількість посадочних місць | 3 |
| Наявність спального місця | Так |
| Ортопедичні властивості | Так |
| Стан | Новий |
| Тип дивана | прямий |
| Тип спального місця | для щоденного сну |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 70 см |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас дивану | дерев'яний брус |
| Підлокітник | ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина дивану | 80 |
| Довжина дивану | 200 |
- Ціна: 7 900 ₴





