Опис товару
Розмір (Ш/Г/В): 69,6/35/50 см
Матеріал: ДСП
Колір: натуральний
Розмір (Ш/Г/В): 69,6/35/50 см
Матеріал: ДСП
Колір: натуральний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Меблі-Сервіс |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Бежевий |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий |
| Стан | Новий |
| Тип меблів | тумба для взуття |
| Форма тумби | пряма |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 488 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Ширина | 696 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус | ДСП |
| Фасади | шпонована ДСП |
| Додаткові характеристики | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Оснащення коліщаток системої фіксації | Ні |
| Комплектація | |
| Підставка під парасолі (зонтовница) | Ні |
| Сидіння для взування | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість полиць (відділень) для взуття | 2 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 407 ₴

