Стіл кухонний на металевій основі TM-85 катакатта мармур Vetro Mebel

влевовправо
Опис товару
Стіл розкладний
Розміри (Ш/Г/В): 140 х 180/80/76 см.
Матеріал виготовлення: база - фарбоване дерево стільниця - МДФ + глянцева кераміка ,вставка МДФ+глянцева кераміка
Колір: Сірий
Сучасний стіл в стилі модерн виконаний з високоякісних сучасних матеріалів Прикрасить вітальню чи кухню Стіл внесе вдалі корективи у будь який простір. Допоможе розмістити будь яку компанію бажаних гостей.
Стіл розкладний
Розміри (Ш/Г/В): 140 х 180/80/76 см.
Матеріал виготовлення: база - фарбоване дерево стільниця - МДФ + глянцева кераміка ,вставка МДФ+глянцева кераміка
Колір: Сірий
Сучасний стіл в стилі модерн виконаний з високоякісних сучасних матеріалів Прикрасить вітальню чи кухню Стіл внесе вдалі корективи у будь який простір. Допоможе розмістити будь яку компанію бажаних гостей.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vetro Mebel |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Сірий |
| Розкладна стільниця | Так |
| Стан | Новий |
| Трансформація столу в журнальний столик | Ні |
| Форма столу | Прямокутний |
| Регулювання столу | |
| Висота обіднього столу | Ні |
| Розмір стільниці обіднього столу | Так |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 760 мм |
| Довжина столу | 1400 мм |
| Довжина столу в зрушеному (складеному) стані | 1400 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1800 мм |
| Максимальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 760 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Каркас, ніжки | МДФ |
| Стільниця | скло |
| Фасади | МДФ, скло |
| Комплектація столу | |
| Коліщата | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Царговий пояс столу | МДФ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 14 960 ₴



