Опис товару
Меблева модульна система Antwerpen
Розмір (Ш/Г/В) 178/40,5/75 см.
Матеріали: ДСП
Колір: ясен сніжний/дуб морений

Меблева модульна система Antwerpen
Розмір (Ш/Г/В) 178/40,5/75 см.
Матеріали: ДСП
Колір: ясен сніжний/дуб морений

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | BRW |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Комплектація дзеркалом | Ні |
| Кількість висувних ящиків | 4 шт. |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Форма фасаду | прямий |
| Габаритні розміри комода | |
| Висота комода | 75 см |
| Глибина комода | 40.5 см |
| Ширина комода | 178 см |
| Матеріал виготовлення комода | |
| Декоративні елементи | метал |
| Корпус (каркас) | ДСП |
| Ніжки | ДСП |
| Стільниця | ДСП |
| Фасади | ДСП |
| Додаткові характеристики комода | |
| Наявність декоративного підсвічування | Ні |
| Користувацькi характеристики | |
| Колір (відтінок) меблів | Модрина світла/Сосна Ларіко |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 138 ₴


